• 08Lis

  V pátek 4.11.2016 ve 20:00 jsme se smíšenými pocity řízli do pláten na křídlech a začali křídlo zbavovat původního potahu.

  První řez

  První řez

  Z žeber a předního pevného potahu šlo plátno dolů dobře, nicméně náběžná a odtoková hrana byla přilepena fortelně, takže musel nastoupit pan Toluen a respirátory. Všichni si to náramně užili, zvláště ti, co žádnou masku neměli a museli častěji větrat plíce na zdravém vzduchu, aby neviděli ty zvláštní nazelenalé bytosti přicházející z růžové mlhy jejichž počet se zvyšoval s dobou pobytu v místnosti:-).

  Už není cesty zpět...

  Už není cesty zpět…

  Toluenová párty

  Toluenová párty

  Poznej členy AK

  Poznej členy AK

   

   

  To co jsme našli v křídlech nás mile překvapilo, protože tam nebylo žádné nemilé překvapení! Budeme řešit jen výměnu hadic a pár kosmetických vylepšení na konstrukci. Práce jsme ukončili v sobotu 01:00 ráno Druhý den ráno vypadaly křídla moc hezky umytá a očištěná, jen slabý odér toluenu připomínal noční šichtu.

  Druhý den ráno

  Druhý den ráno

  V sobotu odpoledne zástupci firmy Oratex vzali míry na plátno a domluvili jsme si postup příprav na potahování, které proběhne tento víkend.

  Oměřování nového potahu

  Oměřování nového potahu

  V neděli pro jistotu provedl technik LAA ještě prohlídku křídel a upřesnil nám pár drobností na které máme pamatovat při potahování a „zavírání“ křídel.

  Držte nám palce na další víkend, ať to jde stejně dobře jako doposud:-)!

  Publikoval(a) Zdeněk Špaček | 8.11.2016 |Komentujte...