• 24Led

  Dne 21.1.2017 se konala členská schůze Aeroklubu Přibyslav. Jelikož vše proběhlo hladce a diskuze se zbytečně neprotahovala zbyl po ukončení schůze čas na společné foto všech schůzujících. Dvě fotografie se liší pouze výměnou jedné osoby za fotoaparátem…

  Foto schůze 2017 A

  Foto schůze 2017 A

  Foto schůze 2017 B

  Foto schůze 2017 B

   

  Počasí bylo ideální ku létání (letos se to daří), ale vzhledem ke sněhové pokrývce bylo možné létat jen s PPG.

  PPG

  PPG

   

  Zatímco PPG si ordinovali svoji dávku mrazu, zbytek sportuchtivých členů AK se rozcvičoval na avizovaný běžkařský závod okolo letiště, který byl stížen konzumací klobásy ke konci schůze a celkovou nerozježděností na běžkách.

  Příprava na závod

  Příprava na závod

   

  Někteří jeli těch pekelných 2,24 km (jedno kolo kolem letiště) opravdu naplno, což se projevilo na jejich celkové slabosti po dojezdu…

  Mistr na zemi

  Mistr na zemi

   

  Nicméně do vyhlášení stihli všichni zrelaxovat a užít si svoje triumfální výsledky.

  Vyhlášení výsledků ski závodu

  Vyhlášení výsledků ski závodu

  Závodníci

  Závodníci

  Prostě sobota povedená jak má být a to se na večer chystala oslava narozenin jednoho člena s iniciály MK a zároveň oslavy narození dcery téhož člena. Večer byl tradičně vyvedený, fotografie nepublikovatelné vzhledem ke společenskému postavení slavících.

  V neděli ráno naštěstí foukalo tak moc, že nešlo létat na žádném námi provozovaném aparátu, tak přišli na řadu opět rekreačně běžky a jediní, kdo takřka létali byli hostující vyznavači kitingu.

  Kite

  Kite

   

  Publikoval(a) Zdeněk Špaček | 24.1.2017 |Komentujte...