• 01Kvě

  Avizované dobré počasí vyšlo na výbornou, lidé se dostavili, děti se pobavili a my si zalítali a předvedli jsme naše stroje. Jelikož bylo dost práce s organizací akce, tak se nepodařilo tolik fotografií, kolik by jsme chtěli dát na web a zprostředkovat, co se všechno během prvomájové středy tady dělo. Tak alespoň malá ochutnávka méně obvyklých obrázků z letiště:

  Zahájení obstarali naši paraglidingový piloti Mímák a Kléma, kteří předvedli mezi pylony, co vše lze na paraglidingu provádět.

  Zahájení dne

   

  Motorkáři ukázali svoje stroje a navzdory fámám o uzavřenosti motorkářských gangů vozili trpělivě děti kolem hangáru. O nadšení svezených dětí není třeba nic dále psát.

  Motorkáři

  Dále byla k vidění, na naších silncích neobvyklá, auta americké výroby na kterých bylo zřejmé, že majitelé k nim mají srdeční vztah.

  US cars

  Kynologická ukázka dobře vycvičených psů  (kéž by se podobně daly vycvičit i děti 🙂 )

  Ukázka výcviku psů

   

  A naši nejmenší si mohli malovat na asfalt, jezdit slalom, sestřelovat plechovky, chodit na chůdách a jiných zařízeních, prověřující schopnost spolupráce a spoustu dalších aktivit.

  Malování na asfalt

   

   

  Pohled na areál

   

  Také zde bylo stanoviště, kde se „vyučovala“ zdravověda včetně „praxe“ na figurínách.

  Zdravověda

   

  LMK Zephyr předvedl svoji „výzbroj“ jak na zemi tak i ve vzduchu.

  Modeláři

   

  Mezitím se poletovalo se vším, co bylo ten den na ploše. Zavítalo k nám i několik UL letounů, k vidění bylo motorové rogallo, vírník, seskok parašutisty, paragliding s motorem i na odvijáku a snad se podařilo vyjmenovat vše co bylo k vidění. Všem na které jsem zapomněl se omlouvám, ale těžko si zapamatovat vše z takto rušného dne 🙂

  Závěrem bychom chtěli poděkovat všem vystavovatelům, majitelům, organizátorům na jednotlivých stanovištích, pilotům, obsluze baru a vůbec všem, kteří nám pomohli zajistit tuto akci svou účastí a plným nasazením.

  Dík také samozřejmě patří i návštěvníkům, kteří nás svým počtem utvrdili v tom, aby jsme tuto akci příští rok opět připravili a zrealizovali!

  Vaši organizátoři 🙂

   

  p.s.: Pokud se objeví další zajímavé fotky z této akce, dáme je na web.

  Publikoval(a) Zdeněk Špaček | 1.5.2013 |Komentujte...